Společnost BENEFIT TERM s.r.o. specializuje na on-line prodej klimatizací a tepelných čerpadel jejich montáže a servis.

Naší filozofií je dosáhnout maximální spokojenosti našich klientů, s návrhy, cenou, rychlostí, montáží, servisem i s našimi zaměstnanci. Pro každého z klientů se snažíme vytvořit technicky kvalitní, funkčně propracované, uživatelsky přívětivé a ekonomicky úsporné řešení. Při realizaci zakázek proto využíváme především značkové hi-tech produkty předních světových výrobců.

Společně s Vámi vybereme vhodné zařízení s odpovídajícím výkonem, cenou i designem a precizní montáží a pravidelným servisem prodloužíme jeho životnost. V případě nutnosti stavebních zásahů je provedeme co nejcitlivěji.

Všem zájemcům z řad firemních zákazníků i domácností poskytujeme bezplatné poradenské služby a technický audit v oblasti klimatizací a tepelných čerpadel. Běžným standardem je vytvoření nezávazné cenové nabídky pro každého zájemce zcela zdarma.

Odvlhčovače

Benefit Term s.r.o Servis

Jsme společnost, která zajišťuje záruční a pozáruční servis, revize, opravy a diagnostiku klimatizačních zařízení po celé ČR.

Zašlete poptávku a zpracujeme cenovou nabídku a nejpozději do 3 dnů Vám odpovíme.

Naše firma zajišťuje servis a revize pro tyto značky: Airwell, Ayrton, Daikin, Fuji Electric, Haier, Hisense, LG, Midea, Mitsubishi, Panasonic, Samsung, Sinclair, Toshiba.

Jsme držitelem certifikátu Ministerstva životního prostředí certifikát č. 1076/17 Benefit Term s.r.o.

1/ servis zařízení obsahujících regulované látky.
2/ kontrola těsnosti chladících a klimatizačních zařízení obsahujících regulované látky.
3/ instalace zařízení obsahujících fluorované skleníkové plyny.
4/ oprava, údržba nebo servis zařízení obsahujících fluorované skleníkové plyny.
5/ vyřazení z provozu zařízení obsahujících fluorované skleníkové plyny.